آیا همراه مکانیک معتبر است؟

به دنبال بررسی این روزهای نمایشگاه‌های آنلاین و سایت‌های خرید و فروش خودرو، می‌خواهیم به‌سراغ مجموعه همراه مکانیک برویم.
آیا همراه مکانیک معتبر است؟

به دنبال بررسی این روزهای نمایشگاه‌های آنلاین و سایت‌های خرید و فروش خودرو، می‌خواهیم به‌سراغ مجموعه همراه مکانیک برویم. همراه مکانیک حدودا یک دهه قبل، فعالیت خود را با خدمات کارشناسی خودرو شروع کرد؛ اما به تدریج خدمات خرید و فروش خودرو به اصلی‌ترین فعالیت این شرکت تبدیل شد. امروز، می‌توانیم همراه مکانیک را بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی‌شده در ایران بدانیم که انواع خودروهای صفر و کارکرده را در مدل‌های مختلف داخلی و خارجی ارائه می‌کند. در این مطلب، قصد داریم اعتبار این مجموعه و قابل اعتماد بودن خدمات خرید و فروش نقدی و اقساطی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

همراه مکانیک با مجوز رسمی فعالیت می‌کند؟

همراه مکانیک باسابقه‌ترین شرکت ایران در زمینه خدمات آنلاین خرید و فروش خودرو کارشناسی‌شده محسوب می‌شود. این مجموعه به‌عنوان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان برتر ایران شناخته می‌شود و در سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاران شناخته‌شده‌ای به‌عنوان سهام‌دار، با این مجموعه همراه شده‌اند. همراه مکانیک تمامی مجوزهای قانونی برای خرید و فروش خودروهای داخلی و خارجی به‌صورت نقدی و اقساطی را کسب کرده و تمامی فعالیت‌های این مجموعه تحت نظر سازمان‌های ذیربط انجام می‌شود.

دیگران چه می خوانند:

چه تضمینی در خرید خودرو از همراه مکانیک وجود دارد؟

خرید و فروش خودرو همیشه دردسرهای زیادی همراه دارد، مخصوصا که کلاهبرداری و عدم‌صداقت هم جزء جدانشدنی در بازار ماشین است. خب حالا در چنین شرایطی چطور می‌توانیم به سایت‌های خرید و فروش خودرو مثل همراه مکانیک اعتماد کنیم؟

1- احراز هویت مالک و اطمینان از اصالت خودرو

مهم‌ترین بحث در اعتبار همراه مکانیک، احراز هویت فروشنده و اصالت خودرو است. مدارک مالکان خودروهایی که وارد نمایشگاه همراه مکانیک می‌شوند، کاملا بررسی شده و احراز هویت می‌شوند. ضمن اینکه خودرو هم به رویت کارشناس همراه مکانیک می‌رسد و با مدارک ماشین مطابقت داده می‌شود.

به‌همین خاطر، امکان کلاهبرداری‌های رایج مثل فروش خودرویی که وجود خارجی ندارد، در همراه مکانیک وجود نخواهد داشت. این نوع کلاهبرداری‌ها مخصوصا در سایت‌های آگهی خودرو وجود دارد و حتی نهادهای نظارتی بارها به این نوع سایت‌ها اخطار داده‌اند.

2- افزایش کیفیت خودروهای ورودی به واسطه انجام کارشناسی

همراه مکانیک در این زمینه چند راهکار مختلف را پیش‌بینی کرده است. اول اینکه هر خودرویی امکان ورود به نمایشگاه همراه مکانیک را ندارد. به‌عنوان مثال، خودروهایی که سقف آن‌ها آسیب دیده و در ایمن بودن آن‌ها اما و اگر وجود داشته باشد به‌هیچ عنوان در نمایشگاه همراه مکانیک خرید و فروش نمی‌شوند. اما از کجا مطمئن باشیم که وضعیت این خودروها مطابق ادعای همراه مکانیک است؟

برای اطمینان از این موضوع، همراه مکانیک تضامین سفت و سختی را در نظر گرفته تا مشتریان پشتوانه قوی برای اطمینان به این مجموعه داشته باشند. با خرید هر ماشین از همراه مکانیک، ضمانت‌نامه رسمی و معتبری را دریافت می‌کنید که بر اساس آن به شما تضمین داده می‌شود، وضعیت فنی و بدنه خودروی خریداری شده‌ شما با چیزی که در برگه کارشناسی آن قید شده، مطابقت کامل دارد. این ضمانت رقمی بین 240 تا 850 میلیون تومان تعیین شده که میزان دقیق آن به مدل خودروی خریداری شده بستگی دارد.

3- تضمین امنیت معامله و پشتیبانی حقوقی

کار شما با همراه مکانیک تا نقطه تنظیم قرارداد و سند زدن ادامه خواهد داشت. این مجموعه مسئولیت تامین امنیت معامله را نیز برعهده می‌گیرد و از طریق کارشناسان حقوقی، صفر تا صد مراحل قانونی خرید و فروش خودرو را همراه با خریدار و فروشنده طی می‌کند.

این همراهی تا مراکز تعویض پلاک هم ادامه دارد و اقدامات اداری لازم برای انجام امور نقل و انتقال خودرو توسط همراه مکانیک انجام می‌شود. بنابراین، حتی آن دسته از افرادی که هیچ تجربه‌ای در خرید و فروش خودرو ندارند هم می‌توانند تمام فرآیند قانونی خرید و فروش خودرو را با خیال راحت به کارشناسان این شرکت بسپارند.

برای خرید قسطی خودرو هم می‌توانیم به همراه مکانیک اعتماد کنیم؟

خرید اقساطی خودرو با توجه به تورم شدید و افزایش ماه به ماه قیمت‌ها، تبدیل به یک گزینه جذاب شده که مخصوصا افراد آینده نگر از آن استفاده می‌کنند. اما این وسط، عدم‌اعتماد به لیزینگ‌ها و سایت‌های خرید و فروش اقساطی خودرو یک دغدغه مهم و مانع اساسی برای خرید اقساطی خودرو محسوب می‌شود. همراه مکانیک برای حل این مشکل و آسوده کردن خیال مشتریان خود، شرایط زیر را در نظر گرفته است:

  • اول اینکه تحویل خودرو فوری است و طی 24 ساعت انجام می‌شود
  • دوم اینکه سند شش دانگ خودرو از همان ابتدا به نام مشتری می‌خورد
  • سوم اینکه چه خودروهای صفر و چه خودروهای دست دوم، کارشناسی‌شده و همراه با ضمانت 7 روزه هستند.
  • و مهم‌تر از همه اینکه همراه‌مکانیک فقط و فقط با شرکت‌های لیزینگ دارای مجوز از بانک مرکزی همکاری می‌کند.

بنابراین، خریداران خودرو اقساطی هیچ دغدغه‌ای از بابت مالکیت خودرو ندارند و در کمترین زمان ممکن می‌توانند خودروی صفر یا کارکرده مورد نظرشان را تحویل بگیرند. ضمن اینکه، از بابت انطباق وضعیت خودرو با اطلاعات ذکر شده در برگه کارشناسی هم اطمینان دارند، چون برگه ضمانت معتبری در دست‌شان است. از نظر تامین مالی هم مشتریان دغدغه‌ای نخواهند داشت و می‌توانند با مراجعه به سایت بانک مرکزی از اعتبار مجوز لیزینگ‌های همکار اطمینان حاصل کنند.

در کنار همه این موارد و تضامینی که مجموعه همراه مکانیک به خریداران و فروشندگان خودرو ارائه می‌کند، باید به این نکته هم اشاره کنیم که طی یک دهه فعالیت همراه مکانیک در بازار خودروی ایران، بیش از 90 درصد میزان رضایت مشتری برای این مجموعه ثبت شده است. ضمن اینکه، همراه مکانیک بهترین کارشناس‌های فنی در حوزه خودرو را با تجهیزات مدرن کارشناسی در تیم خود دارد تا درصد خطا در اعلام وضعیت فنی و رنگ بدنه خودرو، به کمترین حد ممکن برسد.

با این تفاسیر، می‌توان در یک ارزیابی کلی گفت که همراه مکانیک (با شعار: همراه خرید، همراه فروش...) گزینه مناسب و قابل اعتمادی برای خرید خودرو صفر و کارکرده به صورت نقدی و اقساطی است.

اگر شما هم قصد خرید و فروش خودرو در فضایی امن و قابل‌اعتماد را دارید، همین حالا وارد سایت همراه مکانیک (به نشانی: https://www.hamrah-mechanic.com/ ) شوید و از تخصص کارشناسان آن‌ها استفاده کنید.

منبع: پدال

آیا همراه مکانیک معتبر است؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟