امروز؛ آخرین مهلت شرکت در هشتمین مزایده سراسری سازمان اموال تملیکی

معاون فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: امروز چهارشنبه، آخرین مهلت شرکت در هشتمین مزایده سراسری الکترونیکی سازمان اموال تملیکی است.
امروز؛ آخرین مهلت شرکت در هشتمین مزایده سراسری سازمان اموال تملیکی

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به نقل از خبرگزاری صداوسیما، سعید غلامی با بیان اینکه سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از ابتدای امسال هر ماه یک مزایده الکترونیکی سراسری و حراج عمومی برکزار کرده است، افزود: مهلت شرکت در هشتمین مرحله مزایده الکترونیکی سراسری این سازمان امروز چهارشنبه (16 آذرماه) به پایان می رسد.

او گفت: در این مزایده که در 30 استان کشور بصورت سراسری برگزار می‌شود بیش از 1400 دسته بندی کالا به ارزش قیمت پایه بیش از 900 میلیارد تومان عرضه می‌شود.

دیگران چه می خوانند:

وی عمده کالا‌های عرضه شده در این حراج را شامل مواد شیمیایی، ابزار آلات صنعتی، خودرو‌های سواری، ماشین آلات راهسازی، لوازم خانگی و ابزار الکترونیکی برشمرد.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به اینکه بازدید‌های عمومی از انبار‌های این سازمان از روز 9 آذرماه آغاز شده است، گفت: علاقمندان به شرکت در این حراج تا پایان وقت اداری امروز فرصت دارند با حضور در انبار‌های این سازمان کالا‌های مورد نظر خود را بازدید کرده و تا ساعت 24 امشب با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، پیشنهاد قیمتی خود را درج کنند.

او افزود: علاقمندانی که قبل در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت نام کرده و گواهی امضاء الکترونیکی دریافت کرده اند می‌توانند در این مزایده‌ها شرکت کنند.

امروز؛ آخرین مهلت شرکت در هشتمین مزایده سراسری سازمان اموال تملیکی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟