مشاهده بر خط مجمع عمومی عادی و فوق العاده شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

امکان مشاهده بر خط مجمع عمومی عادی و فوق العاده شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ایجاد شد.
مشاهده بر خط مجمع عمومی عادی و فوق العاده شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

به گزارش شستا رسانه، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در نظر دارد مجمع عمومی سالیانه عادی خود را در تاریخ 27 مهرماه 1401 برگزار نماید. این مجمع در ساعت 14 و در مجتمع تلاش برگزار می گردد. استماع گزارش هئیت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت های های مالی از جمله دستورات جلسه این مجمع است.
همچنین مجمع عمومی فوق العاده این شرکت در همان تاریخ و در ساعت 16 برگزار می شود. بر اساس آگهی دستور این جلسه، تطابق اساسنامه شرکت با نمونه سازمان بورس است. این جلسه نیز در سالن تلاش به آدرس خيابان وليعصر، نرسيده به چهارراه پارک وي مجموعه فرهنگ ورزشي تلاش برگزار می‌گردد.

نمايندگان سهامداران حقوقي مي توانند، معرفي نامه خود را تا روز قبل از برگزاري مجمع از طريق نمابر ذيل ارسال نمايند. همچنين کليه سهامداران حقيقي و حقوقي حسب مورد مي توانند از ساعت 15:30 روز برگزاري مجمع نسبت به ارائه اصل معرفي نامه و کارت شناسايي معتبر اقدام و برگه ورود به مجمع را دريافت نمايند.

دیگران چه می خوانند:

نکته ضروري: درج شناسه ملي، شماره ثبت سهامدار حقوقي، همچنين کد ملي، شماره شناسنامه، نام پدر و تاريخ تولد نماينده معرفي شده اشخاص حقوقي در معرفي نامه ارسالي الزامي مي باشد.

نشاني امور سهام شرکت: تهران، خيابان گاندي جنوبي، کوچه سوم، پلاک 11

تلفن: 82109258-021 نمابر: 88670403-021


همچنین مشاهده بر خط این مجامع از طریق لینک زیر امکان پذیر می باشد.

مشاهده برخط مجامع شستا/ کلیک نمائید.

مشاهده بر خط مجمع عمومی عادی و فوق العاده شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟