از مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست تقدیر شد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست تقدیر کرد.
از مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست تقدیر شد

به گزارش دفتر ارتباطات وامور بین الملل شرکت ملی پست؛ محمداحسان خرامید با  اهدای لوح تقدیر از خدمات حسن عمیدی مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست در شورای هماهنگی روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های تابعه که صبح امروز 25 آبان 1401 برگزار شد، تقدیر کرد.

در بخشی از متن این لوح آمده است: 
بدینوسیله به پاس تلاش های ارزنده و زحمات صادقانه تان در انجام وظایف و همکاری با شورای فرهنگی روابط عمومی های وزارت، سازمان ها و شرکت های تابعه این لوح سپاس به جنابعالی تقدیم می شود. توفیق روزافزونتان را در خدمتگزاری و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان و مهربان خواستارم. سلامتی، سربلندی، سرزندگی و عزت تان در پناه حضرت دوست همواره مستدام و پاینده باد.
حسن عمیدی که از اردیبهشت 1399 به عنوان مدیر دفتر ارتباطات شرکت ملی پست مشغول به فعالیت بود، روز گذشته از سوی علی نبوی معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، به عنوان مدیر ارتباطات این سازمان معرفی شد.
در کارنامه وی 20 سال فعالیت در حوزه‌های فرهنگی به چشم می‌خورد. عمیدی در طی فعالیت 30 ماهه در این شرکت همزمان با قرار داشتن در جایگاه ریاست موزه ملی ارتباطات؛ مدیرکل دفتر مدیرعامل و ارتباطات و پس از آن در پی تغییر چارت سازمانی به عنوان مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل فعالیت داشت. 
اقدامات فرهنگی عدیده در حوزه ارتقای وضعیت موزه ملی ارتباطات کشور  و همچنین بهره‌گیری از فناوری‌های نو در عرصه موزه‌داری و همراهی دیجیتال با سایر موزه‌های کشور در جهت بقای موزه‌ها در سال های کرونایی و ارتقای نام این موزه در سطح بین‌المللی از جمله فعالیت‌هایی است که در این سال‌ها صورت گرفته است به طوری که رویدادهای انجام شده در طی این زمان همواره مورد توجه اتحادیه جهانی پست یکی از بزرگترین نهادهای بین‌المللی دنیا و موزه‌ها و ادارات پست سراسر دنیا قرار گرفته است. 
برگزاری رویدادهایی چون جشنواره ورقه‌های پستی و اقلام فیلاتلیک ایران عصر قاجار؛ جشنواره کاریکاتور پست در دوران کرونا؛ همایش‌هایی چون صد سال موزه و ارتباطات در ایران؛ نمایشگاه‌های تمبر ایران و جهان و همچنین تبدیل مراکز پستی قدیمی به مراکز پست؛ موزه؛ مدرسه و گسترش ارتباطات فرهنگی بین الملل از دیگر اقدامات عمیدی است که باید از آنها نام برد. 
فعالیت‌های انجام شده در این مدت باعث کسب عنوان موزه برگزیده در سه سال متوالی از سوی کمیته ملی موزه‌های ایران گردید.
کسب عنوان روابط‌ عمومی  برگزیده کشوری در نهمین جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی ایران از دیگر افتخاراتی است که امسال همزمان با روز جهانی ارتباطات در کارنامه وی و از جمله موفقیت های ماندگار حوزه ارتباطات شرکت ملی پست ثبت شد.
وی که به عنوان مدرس دانشگاه نیز فعالیت دارد، نگارش بیش از صد عنوان یادداشت و مقاله در سطوح مختلف ملی و بین‌المللی؛ ترجمه کتاب در عرصه رسانه و فعالیت‌های مختلف آموزشی و پژوهشی را در زمره فعالیت‌های علمی خود قرار داده است. 

دیگران چه می خوانند:

از مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست تقدیر شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟