آشنایی با هنر دست فرش‌بافان عشایر در کنار لذت بردن از طعم‌های جدید

خودرو برتر: جشنواره اقوام عشایر با برگزاری یک رویداد نمایشگاهی با هدف آشنایی با فرهنگ، سنت و کارهای دست هنرمندان عشایر عزیز کشورمان در تهرانپارس شهر تهران مورخ ۲۰ مهر لغایت ۱۰ آبان برگزار می‌شود.
آشنایی با هنر دست فرش‌بافان عشایر در کنار لذت بردن از طعم‌های جدید
دیگران چه می خوانند:
به گزارش خودرو برتر: جشنواره اقوام عشایر در محتواهای مختلف جشنواره‌ فرش دستباف روستایی، مراسم رب‌گیری عشایر و سوغات شهرها و عشایر کشور آماده برگزاری یک رویداد مهم بین دهه پایانی مهرماه تا دهم آبان سال جاری به آدرس تهران پارس خیابان استخر مجموعه فرهنگی تفریحی دارایی، است.
سالن‌های فرش دستبافت روستایی تابلو فرش در این نمایشگاه باهدف معرفی صنعت فرش و تابلو فرش دستباف و گردآوری تولیدات متنوع فرش عشایری و روستایی کشور است. در این جشنواره انواع قالی، قالیچه، گلیم، جاجیم، گبه و سایر دست بافته‌های هنرمندان عشایر ایلات قشقایی شاهسون، لر بزرگ و کوچک، بختیاری و دیگر ایلات کشور به نمایش گذاشته می‌شود.
در سالن‌ها و غرفه‌های دیگر می‌توانید لذت طعم‌های جدید را در مراسم رب گیری ( رب گوجه، رب انار، رب لیمو و...) به سبک عشایر، را به همراه سوغات شهرها و عشایر کشور تجربه کنید و با فرهنگ و سنت‌های غذایی این قشر عزیز کشور عزیزمان ایران آشنا شوید.
گفتنی است؛ جشنواره اقوام عشایر که فردا  20 مهرماه از ساعت 11 صبح افتتاح خواهد شد، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11صبح الی10شب و روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل تا11شب به آدرس تهران پارس خیابان استخر مجموعه فرهنگی تفریحی دارایی برقرار خواهد بود.

آشنایی با هنر دست فرش‌بافان عشایر در کنار لذت بردن از طعم‌های جدید

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟