کد خبر : 1093605
مراسم ازدواج محمد رضا گلزار و همسرش + بیوگرافی و عکس
خودرو برتر: محمدرضا گلزار نوازنده و خوانندۀ موسیقی پاپ و بازیگر تلویزیون و سینما سال 1356 در شهر تهران متولد شد
به گزارش پایگاه خبری و تخصصی خودرو برتر: محمدرضا گلزار نوازنده و خوانندۀ موسیقی پاپ و بازیگر تلویزیون و سینما سال 1356 در شهر تهران متولد شد.وی فارغ‌ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه « آزاد اسلامی » اسـت.محمدرضا گلزار درسال «1379» با ایفای نقش در فیلم – سام و نرگس – قدم بـه عرصۀ‎ سینما گذاشت.
 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

محمدرضا گلزار متولد : 1356/01/01 «سن : 41 سال»

محمدرضا گلزار جایزۀ بخش تجلیل دومین جشنوارۀ فیلم های ایرانی در تورنتو و تقدیرنامه بعنوان فیلمنامه‌ نویس و بازیگر برای فیلم شیش و بش «1389» در سومین جشنوارۀ فیلم‌ های ایرانی در تورنتو را در کارنامه‎ دارد.محمدرضا گلزار اولین بار در سام و نرگس ایرج قادری دیده شد اینروزها آینه‌ بغل را در سینما دارد.

 

محمدرضا گلزار پول‌ سازترین بازیگر سینمای ایران

سالیان اسـت هرگاه در ایران واژه سوپراستار بـه گوش میخورد، اولین نامی کـه ناخودآگاه بـه ذهن می آید محمدرضا گلزار اسـت. محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده، نوازنده و مدل موفق ایرانی اسـت. تیپ و استایل خاصش طرفداران زیادی دارد. او پرطرفدارترین بازیگر ایرانی در فضاهای مجازی ازجمله اینستاگرام اسـت. 

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

عکس محمدرضا گلزار و بازیگر خارجی سریال ساخت ایران

 

برخی وی را گران‌ ترین بازیگر ایرانی میدانند. اما چـه کسی اسـت کـه نداند این بازیگر گران‌ قیمت، نزدیک بـه دو دهه پول‌ سازترین بازیگر سینمای کشور ایران هم بوده اسـت. گلزار در بین بازیگران مرد درکنار امین حیایی و در بین آرتیست‌های خانم بیشتر از همه ی با الناز شاکر دوست و مهناز افشار همبازی بوده و زوج‌ های آشنایی را تشکیل داده اسـت.

 

پیج اینستاگرام محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

rezagolzar@

کودکی و نوجوانی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در اولین روز از بهار «فروردین» 1356 در تهران متولد شد.اصالتی آذری دارد و پدرش از ثروتمندان شناخته‌ شده تبریزی اسـت. محمدرضا فرزند سوم خانواده اسـت. علیرضا و آتوسا نام خواهر و برادر بزرگ او و بردیا برادر کوچک‌ ترش اسـت. تحصیلات یکی از مسائل حائز اهمیت خانواده گلزار بوده اسـت. پدر و برادر بزرگ‌ترش هر دو مهندس، خواهر و برادر کوچک‌ترش مترجم زبان‌های انگلیسی و آلمانی هستند.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

عکس کودکی محمدرضا گلزار

 

محمدرضا هم همین‌طور کـه مستحضر هستید بـه راه هیچ‌ یک نرفت و هنر را انتخاب کرد. زمانی هم کـه هنر را آغاز کرد با مخالفت‌ هایی روبرو میشد. البته ناگفته نماند محمدرضا گلزار تا سال سوم دبیرستان همواره شاگرداول مدرسه و منطقه بوده اسـت. تنها درسال پیش‌ دانشگاهی کـه بـه عشق دکتری کنار دانش‌ آموزان تجربی «رشتۀ غیر تخصصی‌ اش» می‌نشست، نتوانست شاگرداول باشد.

 

متأسفانه یا خوشبختانه رتبۀ قابل‌ قبول را در کنکور تجربی کسب نکرد و راهی دانشگاه آزاد تهران جنوب برای تحصیل در رشته مهندسی مکانیک شد. جالب اینجاست آقای سوپراستار درسال‌های ابتدایی اصلاً توجهی بـه فضای هنری یا حداقل تحصیل در رشته‌های هنری نداشته اسـت. محمدرضا گلزار می گوید: 12سال از دبستان تا پایان دبیرستان تمام فکرم درس خواندن بودو ورزش.

 

آغاز فعالیت هنری محمدرضا گلزار

همـه‌ چیز از ارگ پایه‌دار دوطبقه قدیمی خواهرش شروع شد. محمدرضا تمرین موسیقی رابا همان ارگ آغاز کرد. هیچ‌ گاه استاد موسیقی نداشته اسـت. با نگاه کردن بـه دست دیگران و بـه‌ صورت خودآموز پیانو و نواختن گیتار را آموخت. آشنایی‌ اش با پیام صالحی درسال‌های ابتدایی دانشگاه مسبب تشکیل گروه آریان شد.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

محمدرضا گلزار یک جورایی از مؤسسین آن گروه می باشد. او و پیام صالحی ایده اولیه تشکیل گروه را دادند و بعد بقیه اعضا ازجمله علی پهلوان غیره اضافه شدند. اولین کنسرت «گروه آریان» سال ۱۳۷۷ در جزیره قشم برگزار شد.15 فروردین 1379 نیز، آریان اولین آلبوم رسمی خودرا منتشر کرد و با استقبال خوبی هم همراه شد.

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

محمدرضا گلزار در چندصد اجرای این گروه در شهر هـای مختلف داخل و خارج ایران حضور داشت. گلزار نوازنده گیتار و گاهی هم پرکاشن بود. تا اینِکـه آشنایی‌اش با ایرج قادری و ورود بـه سینما مسبب جدایی محمدرضا گلزار ازآن گروه دوست‌داشتنی شد.

 

محمدرضا گلزار در فیلم سام و نرگس و ادامه سینما

برای شرح آشنایی محمدرضا با مرحوم ایرج قادری بـه نقل گفته‌ای خود محمدرضا بسنده میکنیم: پشت یکی از میزهای کافی‌ شاپ شهرک ساحلی خزرشهر نشسته بودم. ازقضا چشمم بـه جناب قادری افتاد. سر میزشان رفتم تا برای اولین اجرای کنسرت رسمی گروه در تالار حرکت دعوتشان کنم. وقتی ایشان را خطاب قراردادم و دعوتشان کردم، در پاسخ شنیدم: اجازه دهید مـن از شـما دعوت کنم.

 

آنجا بود کـه از پروژه سام و نرگس برایم گفتند. علاقه نشان ندادم. البته بی‌ علاقگی‌ ام بـه پروژه نبود. بـه سینما علاقه نداشتم. محمدرضا گلزار بـه هر ترتیب کـه بود در سام و نرگس حضور پیدا کرد و بقیه عمرش را هم در سینما ماند. سوپراستار شد، موسیقی را هم از سر گرفت. نه فقط موسیقی بلکه فعالیت‌هایی دیگری را هم در ادامه تجربه کرد.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

سریال های محمدرضا گلزار

«شام آخر» فریدون جیرانی دومین تجربه سینمایی محمدرضا گلزار بود. درسال 81 یک بار دیگر جلوی دوربین زنده‌یاد ایرج قادری قرار گرفت و «چشمان سیاه» را بازی کرد. «کُمـا» آغاز شکل گیری زوج محبوب گلزار و امین حیایی بود. محمدرضا گلزار و مهناز افشار نیز برای اولین بار در آن فیلم درکنار هم دیده شدند و بعد ها یکیدیگر از زوج‌های معروف سینمای آن زمان را تشکیل دادند.

 

بوتیک 1382 ساخته حمید نعمت‌الله شاید مهم ترین حضور سینمایی سوپراستار  40ساله باشد. الناز شاکر دوست یکیدیگر از زوج‌ های محمدرضا گلزار در فیلم‌های عاشقانه بود. گلزار و شاکردوست بعد از «گل یخ» چندین بار دیگر درکنار هم قرارگرفته‌اند. فیلم‌ های سینمایی آینه بغل و درود بمبیی آخرین فعالیت‌های محمدرضا گلزار در عرصۀ سینما اسـت.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

فیلم های محمدرضا گلزار

درود بمبیی بـه کارگردانی قربان محمدپور اولین پروژه مشترک ایران و سینمایی بالیوود بود.قسمت‌هایی از این فیلم در هندوستان و بـه همراه چند تن از بازیگران هندی تولید شد.کیومرث پوراحمد تهمینه میلانی سیروس الوند محمدحسین لطیفی و بهمن فرمان آرا دیگر کارگردانان مطرح سینمایی ایران‌اند کـه محمدرضا گلزار تجربه همکاری با آنان را داشته اسـت.

 

محمدرضا گلزار در شبکه نمایش خانگی

محمدرضا گلزار تا کنون در 3 اثر سریال حضور پیدا کرده کـه هر سه از شبکه نمایش خانگی توزیع‌شده‌اند. گلزار ازجمله بازیگرانی اسـت کـه هیچ فعالیت تلویزیونی در عرصه بازیگری نداشته اسـت. «ساخت ایران» مجموعه کمدی محمدحسین لطیفی، اولین زنجیره گلزار بود کـه سال 90 در قالب 18 قسمت توزیع شد. پروژه بعدی، عشق تعطیل نیست بـه کارگردانی بیژن بی‌رنگ پس از تولید ۵ قسمت متوقف شد.

 

زنجیره «عاشقانه» منوچهر هادی هم زنجیره پرطرفدار این روزها اسـت کـه در آن شاهدبازی محمدرضا گلزار درکنار بسیاری ستارگان دیگر هستیم. زوج قدیمی گزار-افشار بار دیگر دراین مجموعه درکنار هم قرارگرفته اسـت. دریافت یک میلیارد تومان برای پنج ماه بازی در زنجیره عاشقانه وی را جز چند بازیگر گران‌قیمت ایران کرده اسـت. البته رضا گلزار هیچ‌گاه بازیگر ارزان‌قیمتی نبوده اسـت.

 

محمدرضا گلزار و ورزش

سوپراستار خوش‌ قدوب الای سینمای کشور ایران والیبالیست حرفه‌ ای اسـت. از 6 سالگی والیبال را شروع کرده و سابقه بازی گروه‌ هایی ازجمله پارس‌اتومبیل شیشه و گاز و… را هم دارد.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

عکس های اینستاگرامی محمدرضا گلزار

 

محمدرضاگلزار مدتی هم کاپیتان گروه والیبال هنرمندان بود کـه بعلت حجیم شدن مشغله سینمایی‌ اش آن گروه را ترک کرد. او علاوه بر والیبال در اسکی و بدن‌سازی هم حرف‌هایی برای گفتن دارد. مدتی بـه‌عنوان مربی بدن‌ساز تیم والیبال ارتشاعات صنعتی فعالیت داشت. بیلیارد و شنا از دیگر ورزش‌های موردعلاقه محمدرضا گلزار اسـت.

 

محمدرضا گلزار خواننده می‌شود

موسیقی همواره جز لاینفکی از زندگی پر تب‌وتاب محمدرضا گلزار بوده اسـت. او بعد از چندین سال جدایی از سازوآواز، درسال 1392 باز هم این هنر را از سر گرفت. اینبار بـه‌عنوان خواننده و تهیه‌کننده.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

زندگی نامه محمدرضا گلزار

رضا گلزار از سال 1392 تا کنون نزدیک بـه بیست تک موزیک منتشر کرده اسـت. اخیراً گروه موسیقی رضاار نیز کـه مخفف اسم و فامیلی‌اش اسـت رابه ثبت رسانده. او همچنین بیست و یکم دی‌ ماه 95 اولین کنسرت رسمی خودرا در تالار آوین بندرعباس برگزار کرد.

 

محمدرضا گلزار و مدلینگ 

و اما … مگر میشود خوش‌ چهره و خوش استایل باشی محبوب و معروف هم باشی و کمپانی‌هایی مدلینگ روی هوا نزده باشند. محمدرضا گلزار درسال 80 بـه‌عنوان اولین مرد فتو مدل ظاهر شد کـه عکسش برای تبلیغات ایکات بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی رفت.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

قد محمدرضا گلزار + اینستاگرام محمدرضا گلزار

بعد ازآن نیز در تبلیغات متعدد، از لباس‌ های برند گرفته تا تبلیغات مواد غذایی و غیره از این چهره محبوب استفاده شد اسـت. خود گلزار نیز یک استایلیست معروف بنام آهو سپانلو دارد کـه طراحی لباس‌ هایش در مراسم‌ها و جشنواره‌های مختلف اسـت.

 

ازدواج محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در آستانه 40 سالگی همان‌ گونه مجرد اسـت. البته او بارها توسط شایعات مجازی و غیرمجازی ازدواج کرده و طلاق گرفته اسـت.

 

 

ماجرای دختری که حضوری از محمدرضا گلزار درخواست ازدواج کرد

مادر و دختری که خود را جلوی دوربین حاضر می کنند تا با رو در رو شدن جلوی گلزار از وی خواستگاری کنند. مطمئنا گلزار آن ها را رد خواهد کرد. اما هدف این دختر چیست؟ شما هم کلیپ دختری که از محمدرضا گلزار خواستگاری می کند را دیده اید؟ کلیپ اول را دیده اید یا دومی؟

 

در کلیپ اول دختر عاشق پیشه صرفاً از علاقه اش به گلزار می گوید و در دومی ماجرا تا خواستگاری رودررو پیش می رود. اما ماجرا به این سادگی نیست.برگردیم به عقب تا ماجرا را دقیق تر بررسی کنیم. عادت سوپراستارهای سینما این است که همراه یکی دو محافظ بلند قامت برای افتتاح گالری ها،

 

images

 

رستوران ها یا مزون های لوکس بالاشهر پایتخت در ازای گرفتن مبلغ کلانی حاضر شوند. سوپراستار یک پولی می گیرد، هواداران موفق می شوند چند نفری را پس بزنند و یک سلفی بگیرند، صاحب رستوران و… هم که توجه عمومی را به کسب و کارش جلب می کند. این وسط تلویزیون های اینترنتی هم موفق می شوند

 

با پخش ویدئوی این برنامه ها، بیننده جذب کنند تا راحت تر تبلیغات و اسپانسر جذب کنند. دعای خیر شرکت های فروش اینترنت هم پشت سر همه عوامل این نوع ماجراهاست، چون ترافیک مردم خرج ماجراهایی می شود که تاثیر مستقیمی روی زندگی و معیشتشان ندارد، خلاصه اگر برای مردم آب نداشته باشد

 

images (1)

 

برای خیلی ها نان دارد که یک مجری یا گزارشگر یا هر چیز دیگری که اسمش را بگذاریم بتواند از زیر زبان یک دختر این جمله را بکشد که به گلزار علاقه دارد و بعد با ترفندی حتی در دهانش بگذارد که یعنی از او خواستگاری می کنی؟ خب دختر هم که منتظر چنین موقعیتی است تا حرفش را به ستاره مورد علاقه اش برساند یا حتی معروف شود از این حرف گزارشگر استقبال می کند.

 

خب کلیپ ابراز علاقه دختر جوان به گلزارحسابی مورد توجه قرار گرفت، پس چه دلیلی دارد که یک رسانه بازاری که اسم تلویزیون اینترنتی را روی خودش گذاشته و توسط مجری معروف شبکه سه اداره می شود و هدفش چیزی جز جلب مخاطب به هر بهانه ای نیست از این نمد برای خودش کلاه تازه ای نبافد؟

 

پس تی وی پلاس برای برنامه بعدی گلزار دست به کار می شود. دختر عاشق پیشه را همراه مادرش به رستورانی می برد که گلزار باز هم در آن حضور دارد. در گلوگاه خاصی که حتماً گلزار مجبور به توقف خواهد شد دوربین را می کارند، گلزار سر می رسد و دختر شکلاتی به او هدیه می دهد و این بار رودر رو و خیلی جدی از سوپر استار خواستگاری می کند،

 

گلزار که انگار عصبی و متعجب است بابت شکلات تشکر می کند و بدون این که پاسخی به خواستگاری دختر بدهد از او می خواهد کناری بایستد تا او به بقیه میهمانان برنامه سر بزند!! دختر هم می گوید احساس کرده گلزار می خواهد فکر کند! کلیپ دوباره پربازدید می شود و غیر از آن تلویزیون اینترنتی،

 

 

سر از انواع و اقسام کانال های تلگرامی و … در می آورد. موج ماجرا طی یک روز چنان فراگیر شده که حتی کانال هایی که اهل اینجور رفتارهای غیر حرفه ای هم نیستند ناچار می شوند برای آن که از دیگران عقب نمانند کلیپ را منتشر کنند. خب آدم های زیادی به هم علاقه مند می شوند، اشکال کار در کجاست؟

 

 بله زمانه فرق کرده، ماجرای ابن سینا را شنیده اید که بر بالین جوانکی بیمار رفت و چون علائمش را بررسی کرد فهمید درد او جسمی نیست برای همین نبضش را گرفت و در کوچه کوچه شهر با او قدم زد و با بررسی نبض و حالات جوانک تا خانه معشوقه طرف هم رسید و فهمید او عاشق شوریده ای بوده

 

که در بیان عشقش خجالت و ملاحظه داشته! حالا نگفتن ها حسرت های زیادی به بار می آورد اما در چه حالتی؟ آیا همیشه می شود حرف دلمان را بزنیم؟

 

 گاهی گفتن یک احساس اگر در زمان و مکان درستش نباشد گره کار را بیشتر می کند. این که صریحاً نشان دهیم هر کسی می تواند بدون توجه به جایگاه خودش و طرف مقابلش حرف دلش را بزند گره از کار آن رسانه عوام پسند باز می کند یا گره از احساس آن دختر جوان؟

 

 قرار هستی بر این منوال است که زن دلبر باشد، دوست داشته شود و به سراغش بیایند تا جایگاهش حفظ شود. نمی توان نسخه صددرصدی صادر کرد که اگر روزی خانمی مردی را دوست داشت باید احساسش را نادیده بگیرد اما آیا بیان آن به شیوه مستقیم و در رسانه پسندیده است

 

و باعث کاهش جایگاهش نمی شود؟ بله درباره موارد ساده می توان از بزرگترها، مشاوران و افراد امینی کمک گرفت که با حفظ حرمت و جایگاه یک خانم، بتوانند راه هایی برای رسیدن دو جوان پیش پای آن ها بگذارند. اما این که یک دختر جوان با خواستگاری مستقیم و بدون آن که بخواهد درباره ویژگی های خودش بگوید

 

و یک نفر را نه براساس ویژگی های شخصیتی بلکه بازی سینمایی و احتمال زیاد ظاهر بپسندد هم باعث می شود زندگی آینده آن دختر تحت الشعاع ماجرا قرار بگیرد هم این که به دیگران با این نوع برنامه سازی می گوییم همین که احساس کردی طرف مقابلت را دوست داری کفایت می کند، مابقی جزئیات را در نظر نگیر و حرف دلت را بزن!

 

 یک موضوع مهم که در مواجهه با چنین برنامه هایی به ما کمک می کند این است که آن رسانه، اهداف و شیوه تولید برنامه اش را بشناسیم تا تاثیرپذیری مان از آن دقیق تر و مبتنی بر شناختی باشد که از آن رسانه داریم، رسانه ای که شخصیت یک دختر را فدای تولید یک برنامه جنجالی می کند چه قدر می تواند قابل تامل باشد

**این شایعات که در فضای مجازی دست به دست می شود توسط خود محمد رضا گلزار تکذیب شده است و شبکه اطلاع رسانی شمانیوز این خبر را تایید نمی کند...

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

سن محمدرضا گلزار + عکس محمدرضا گلزار و همسرش

گلزار در مورد ازدواجش این‌چنین عنوان میکند در تمام این سال ها این رابه‌خوبی حس کرده‌ام کـه شهرت تا چـه اندازه مرا تنها کرده اسـت. بله با تمام وجودم این را حس کردم. ازدواج چیزی نیست کـه مـن تصمیم بگیرم. برای شخصی مثل مـن باید پیش بیاید و مـن خیلی برای این امر مصمم هستم.

 

علایق و زندگی شخصی محمدرضا گلزار

امین حیایی صمیمی‌ترین دوست هنری محمدرضا گلزار اسـت. گلزار طرفدار دو آتیشه بارسلونا و پرسپولیس اسـت و از دوستان ورزشی او میتوان بـه علی دایی اشاره کرد. نمی دانم تا چـه حد آوردن این مطلب در بیوگرافی لازم اسـت. اما از آنجایی کـه بدم نمی آید تعداد کلمات متنم بالا رود این را هم می‌آورم کـه ماکارونی و قورمه‌سبزی، غذا های موردعلاقه محمدرضا گلزار هستند.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

عکس محمدرضا گلزار و امین حیایی

 

او در بیزینس هم کم نگذاشته و فعالیت‌های اقتصادی زیادی شراکت دارد. البته راست و دروغش با منابع دیگر. طبق گفته‌ها محمدرضا گلزار صاحب یک کلوپ زیبایی ویژه مردان اسـت. همچنین مدیریت رستوران انار جردن را نیز برعهده گرفته.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

عکس محمدرضا گلزار و کی روش

شراکت دریک فروشگاه معروف ورزشی و حضور در عرضه ساخت‌وساز همدیگر فعالیت‌های نقل‌شده در مورد محمدرضا در عرصه اقتصادی اسـت. از میان بازیگران هالیوود طرفدار لئوناردو دیکاپریو و رایان گاسلینگ اسـت. وی همچنین سرگرمی را هدف اصلی سینما میداند و مخالف ترویج هرچه بیشتر فیلم‌های غم‌انگیز اجتماعی اسـت.

 

سوتی وحشتناک گلزار در صفحه اینستاگرامی 

imdb یکی از مجلات و وبسایت‌های معتبر در حوزه سینما و فیلم است و آرشیوی کامل از فیلم‌ها و بیوگرافی بازیگران سرتاسر دنیا دارد. در لیستی که به تازگی منتشر شده محمدرضا گلزارسوپر استار سرشناس کشورمان در رتبه ۱۳ از ۹۹ خوش چهره‌ترین بازیگران جهان قرار دارد.

سوتی عجیب محمدرضا گلزار درباره زیبایی اش در اینستاگرام + سند

 

 یکی از مجلات و وبسایت‌های معتبر در حوزه سینما Cinema و فیلم imdb است و آرشیوی کامل از فیلم‌ها و بیوگرافی بازیگران سرتاسر دنیا دارد. در لیستی که به تازگی منتشر شده محمدرضا گلزار سوپر استار سرشناس کشورمان در رتبه ۱۳ از ۹۹ خوش چهره‌ترین بازیگران جهان قرار دارد.

 

دیدار محمدرضا گلزار با رئیس جمهور

گلزار کـه سال قبل یکی از پرفروش‌های سینما بود، در مجال کوتاه برای گپ زدن با روحانی حرف سینمایی نزد. وی را پای میز رئیس دولت بردند، گلزار سرش را نزدیک کرد و بعد از سخنی کوتاه درباره حوادث تلخ تروریستی تهران گفت:

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

راستش تقریباً همه ی مـا فکر می‌کردیم بعد از حوادث خونین صبح، مراسم کنسل می شود و شـما بدلیل رعایت مسائل امنیتی دریک مکان عمومی حاضر نمیشوید اما وقتی دیدیم شـما این شجاعت را داشتید، مـا هم آمدیم. واقعا شـما امشب بار دیگر نشان دادید هیچوقت یک ایرانی را نمیتوان تهدید کرد.

 

در ادامه مرور صفحه اینستاگرام محمدرضا گلزار

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی محمدرضا گلزار و از فعالیت های مجازی او و همچنین پست هایی کـه بـه اشتراک میگذارد با خبر می‌شویم.

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش + عکس های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

 

داغ ترین مصاحبه محمدرضا گلزار 

مروری به فیلم های کارنامه محمدرضا گلزار نشان دهنده این نکته است که اغلب این آثار با توفیق تجاری مواجه شده اند. در واقع گلزار یکی از چهره های برتر اقتصاد سینمای در یک دهه اخیر است . بازیگری که مردم دوستش داشته اند و به خاطر این علاقه حتی به تماشای فیلم های معمولی اش نیز نشسته اند. خیلی ها در آرزوی رسیدن به جایگاه سوپراستاری در سینما تلاش کردند وعده ای هم متوهم شدند که چنین جایگاهی دارند .در مورد گلزار اما به نظر می سد هم اتفاق نظر دارند که او سوپر استاری موفق و محبوب است. بعد از نظر سنجی جنجالی در سایت روزنامه بانی فیلم که میان 12 بازیگر انجام شد محمدرضا گلزار توانست رتبه نخست را کسب کند و با میزان رای 127611 در جایگاه نخست بایستد. چنین اتفاقی باز هم یک اصل مهم را ثابت کرد که ذائقه سوپر استاردوستی مخاطب ایرانی را نمی توان از او گرفت . به همین بهانه و لطف مخاطبینی که در این سنجی شرکت کردند فرصتی پیش آمد تا با ستاره ای که در نظر سنجی ها در جایگاه نخست ایستاد گفت و گو کنیم .

 

*در نظر سنجی روزنامه بانی فیلم محمدرضا گلزار رتبه نخست را به دست آورد. از این انتخاب مردم چه حسی دارید.

باید درهمین گفتگویی که تقریبا پس از دو سال محقق شده از همه آنها  تشکر کنم . مردم مهربان و دوست داشتنی که  لطفشان همیشه شامل حال من شده  و همراه من بودند. همچنین دوست دارم تشکر ویژه ای از گروه گلزاری ها بکنم . باید بدانند که عاشقانه دوستشان دارم . در ضمن برای همه کسانی که در این نظر سنجی به من رای ندادند هم احترام زیادی قائلم چون من و همکارانم  عضو یک خانواده ایم.محمدرضا گلزار

 

 

محمدرضا گلزار و مهناز افشار در فیلم آتش بس

 

*اشاره کردید این گفتگو پس از دو سال نیم امکانش فراهم شده است سئوال اساسی من این است که پس از ساخت ایران ، غیبت طولانی داشتی،  طبیعتا عده ای می خواهند در مورد غیب شما و حضور نیافتن در آثار سینمایی مطلع شوند .

البته عمر این غیبت تقریبا بیشتر از یکسال و چند ما ه  نیست . پس از اتمام مجموعه ساخت ایران مدتی آمریکا بودم، سپس رفتم لندن، که در آنجا دوره ای را گذراندم، که سر فرصت راجع به این دوره صحبت   خواهم کرد. بعد از لندن هم مدتی در کشور امارات بودم. حالا هم که بصورت جدی مشغول خواندن فیلمنامه هایی هستم که به من پیشنهاد شده است.

 

*در آن مقطع در خبرها آمده بود که قرار است در فیلم مسعود کیمیایی بازی کنید. حتی سر صحنه فیلم «متروپل» هم حاضر شدید؟

ـ زمانیکه پیشنهاد بازی در متروپل مطرح شد تازه به ایران بازگشته بودم. مشغله کاری زیادی داشتم و در نهایت شرایط به گونه ای رقم خورد که نتوانستم در خدمت آقای کیمیایی باشم. امیدوارم روزی افتخار همکاری با ایشان نیز نصیب من شود.

 

*از کشورهای دیگر هم پیشنهاداتی داشتید ؟

بله از کشورترکیه و کشورهای عربی  چند پیشنهاد مهم داشتم. دو تا پیشنهاد هم در آمریکا داشتم. ولی به دلایلی این پیشنهادها را نپذیرفتم...

 

* در این مدت فیلم نامه هم نوشتید، کار جدیدی در دست دارید؟

دارم ...  در مدتی که خارج از ایران بودم قصه ای در ذهنم شکل گرفت  که به تدریج تکمیلش می کنم ، داستان مردی است که با داشتن یک پسر و دختر از همسرش جدا شده و مجبور به ترک کشور است .... این مهاجرت و مشکلاتش در خارج از کشور داستان این فیلم است ....

 

محمدرضا گلزار در کنار الناز شاکردوست

 

*تصمیم دارید پس از تکمیل فیلمنامه  خودتان آن را کارگردانی کنید؟

نه دوست دارم فیلم بازی کنم. راجع به  کارگردانی همیشه از من سئوالاتی می شود، اما کارگردانی دغدغه من نیست، حضور دوباره درسینما  برای من  خیلی مهم است ،  اما ترجیح می دهم  یک کار متفاوت و خوبِ سینمایی را شروع کنم که از آن انرژی بگیرم ... دوست ندارم این حرف ها جنبه شعاری به خود بگیرد، اما برای من انرژی گرفتن از مردم پس از اکران موفق یک فیلم بسیار مهم است.

 

*چه ملاکی  در انتخاب فیلمنامه هایی که به شما پیشنهاد می شود برای شما اهمیت داشته است ؟ 

من اشتباهاتی را در انتخاب هایم  داشته ام و آنها را می پذیرم. سعی می کنم  ریسک در حوزه بازیگری را به حداقل برسانم. برای من نام و جایگاه کارگردان  مولفه مهمی در انتخاب کار به شمار می رود اما رضایت مردم حائز اهمیت تر است. در حال حاضر هم اگر هر روز نباشد اما  یک روز در میان فیلمنامه می خوانم، اما متاسفانه با فیلمنامه ها ارتباط برقرار نمی کنم ...

 

*یعنی فیلمنامه ای نظر شما را جلب نکرده؟

 تا این ساعت نه. متاسفانه الان خیلی از فیلم نامه ها  قبل از خواندن قابل پیش بینی اند و مردم نیز  بیشتر از بیست دقیقه در سینما  دیدنشان را تحمل نمی کنند.

 

*این ضعف به جریان تهیه کنندگی بستگی دارد ؟

نمی تواند بی ربط باشد. باید برای فیلمنامه وقت و هزینه کرد. که این مهم توسط تهیه کننده تسهیل می شود.

 

*کارگردانان شناخته شده زیادی و علاقه مند بودند  با شما کار کنند. اما این علاقه مندی در شما وجود دارد که با کارگردانهای جوان کار کنی ؟دلیل خاصی دارد ؟

من با کارگردانان با تجربه ای  همچون مرحوم ایرج قادری و آقایان سیروس الوند و فریدون جیرانی کار کردم. در جاهایی هم ترجیح دادم با جوانتر ها کار کنم. 

 

*راجع به اینکه مردم کمتر سینما می روند می خواهی بشتر صحبت کنیم ؟به عنوان بازیگری که می تواند عاملی برای جذب مخاطب باشید دلیل رو به افول بودن سینما را چه عواملی می دانید؟

دلایل متعددی دارد که همه ما می دانیم. ببینید مردم دسترسی به فیلم های روز دنیا را دارند، شبکه های ماهواره ای هم هست، گرانی و مشکلات اقتصادی هم جای خود ... در مورد سالنهای سینما هم که سال ها ست کار قابل توجهی نشده است. حالا با این فیلمنامه ها و فیلمهای  دم دستی  و سطحی چه توقعی باید داشت؟ خیلی از کارگردانهای بزرگی که همیشه فیلم های خوبی را  از آنها شاهد بودیم نیز،  واقعاً نمی دانم از تلاش خود کاسته اند یا توقعی که ما از آنها داریم را برآورده نمی کنند، یادم هست من در یک دوره ای آثار این عزیزان را روزی دوبار می دیدم.

 

*همیشه عدم حضور شما در برخی آثار سینمایی برای مخاطبان سینما جای پرسش بوده است ؟

آثاری در کارنامه ام هست که ای کاش تن به حضور در این فیلم ها نمی دادم. اما اصولا در میان همه پیشنهادات فیلمی نبوده  که حضور در آن اثر را نپذیرفته باشم و بعدا از عدم حضورم پشیمان باشم.

 

*حتی در مورد عدم حضورت در «عیار 14» پرویز شهبازی ؟

آقای شهبازی جزء بهترینهاست .غیر از همکاری رفاقتی نزدیک با ایشان دارم . در آن دوره متاسفانه گرفتاریهای متعددی داشتم و نتوانستم به  این پروژه برسم. 

 

*دغدغه حضور در فیلم های نظیر آثار پرویز شهبازی را داری ؟

هیچ بازیگری نیست که نخواهد در چنین آثاری  بازی کند، اما دوست دارم در آثاری حضور پیدا کنم که  رضایت تماشاگر را نیز همراه داشته باشد.

 

*حضورت در مراسم گلریزان دهلیز در نوع خودش جالب بود ؟ گفتند ما هیچ وقت زنگ نزدیم شخصا دعوت کنیم شما داوطلبانه در این مراسم حضور پیدا کردید.

من در همین گفتگو چندین بار از واژه مردم صحبت کردم. این تعلق خاطر به مردم اصلاً جنبه شعاری ندارد. وظیفه ام حکم می کرد وارد شوم. جان یک انسان در میان بود،  فرهنگ سازی برای ترغیب مردم به امور خیریه بخشی از وظیفه بازیگران مردمی است. من سالها مشاورهنری سازمان بهزیستی استان تهران بودم اما  لزومی ندیدم  برای انجام امور خیر نمایش های عجیب و غریب برگزار کنم.

 

امین حیایی و محمدرضا گلزار

 

*اما ظاهراً دوست ندارید با حضور در چنین مراسم هایی خبرساز شوید؟

شما از زوایه دیگری به این موضوع  نگاه می کنید.  طبیعی است رضا گلزار تلاش می کند  وخیلی علاقه مند به این جریان و فرهنگ سازی است، اما  عده ای از زاویه دیگری به این موضوع نگاه می کنند. آنها تصور می کنند  من شوء تلویزیونی اجرا می کنم. ترجیح می دهم تا آنجایی که موثر واقع شوم در این کمک رسانی چراغ خاموش عمل کنم.

 

*اگر فیلمنامه ای با همین مضمون دیه پیشنهاد شود در آن فیلم حضور پیدا می کنی؟

اگر فیلم نامه خوبی باشد چرا که متاسفانه وضعیت سینما خیلی بحرانی است. عزیزان فیلمنامه نویس متعهد و صاحب نام  باید چنین دغدغه های مردمی را دستمایه نگارش فیلمنامه های مطلوب قرار دهند.

 

*با توجه به دغدغه های مردمی ،اشتیاق مردم را در نظر می گیرید یا منویات فیلمساز را؟

همین نظر سنجی بانی فیلم موید نکات بسیاری است. نظر سنجی راجع به تعدادی از بازیگرانی است که پیش زمینه فعالیتی 15 ساله دارند.  به نظرم خروجی یک دهه فعالیت برای مردم اهمیت و اعتبار بیشتری دارد. بنا براین من هر موقع می خواهم کاری را انتخاب کنم ترجیح دادم سلیقه مردم مد نظرم باشد و این مسئولیتم را نیز سنگین تر کرده است.

 

*چگونه خودت را مماس با سلیقه مردم می کنید ؟

ما مردم باهوشی داریم، من خودم را در جایگاه مخاطب سینما قرار می دهم ،مثلا وقتیکه احساس می کنم مردم با توفیق اجباری همذات پنداری می کنند انتخاب و حضور در این فیلم برایم در اولویت قرار می گیرد. مادامیکه احساس کنی با مخاطب باهوشی طرف هستی می توانید 50 درصد موفقیت فیلم را حدس بزنی .

 

*چرا گلزار در نقش منفی و یا ضد قهرمان حاضر نمی شود پیشنهادات متفاوتی هم به شما شده . آیا به نظر و سلیقه مردم  باز می گردد ؟  

دقیقاً... خیلی از منتقدان شاید نپذیرند، اما من مستقیم با مردم در ارتباط هستم و می دانم چه نقش هایی را دوست دارند از من ببیند. دوست دارم نقش های متفاوتی را تجربه کنم به شرط اینکه کلیت اثر را مردم دوست داشته باشند. اما وقتی نقش خاصی را مردم پس می زنند چرا باید چنین کاری را انجام دهم.

 

*ترجیح می دهید در کدام گونه کمدی بیشتر حضور پیدا کنید؟

کمدی  موقعیت. حضور در چنین کمدی هایی به نوعی ریسک به حساب می آید. چون موقیعت  کاملا لب مرزی است ؛یا خیلی دوست داشتنی می شود یا خیلی اطواری ؛ میانه ندارد.کمدی موقعیت را خوب می شناسم.فیلم هایی  مثل کما ،آتش بس ،توفیق اجباری ،شش بش کارهای کمدی موقعیتی هستند که من مرز و حفظ  ایجاد تداوم حسی را به خوبی در آثاری از این دست درک می کنم و اجرایش برایم هیجان انگیز است.

 

*مانی حقیقی بارها در رسانه های اعلام کرد اگرآقای گلزار تمایل نشان دهد حاضر است «پذیرایی ساده» را دوباره با حضور شما بسازد ،چرا حضور در این فیلم محقق نشد ؟

من مانی عزیز را خیلی دوست دارم حرفهایی که در مورد باسازی پذیرایی ساده زده است لطفی است که ایشان به بنده دارند. شاید زمینه همکاری دیگری فراهم شود. خاطرم نیست چه اتفاقی پیش آمد که این همکاری محقق نشد.

 

محمدرضا گلزار

 

*قرار است ساخت ایران از شبکه IFILM  پخش شود ،واقعا این اتفاق بسیارمهمی است که این سریال از رسانه ملی پخش می شود اما تا حالا تمایلی نداشتید که به مدیوم تلویزیون نزدیک شوید؟

اینجوری نیست که دلم نمی خواسته به تلویزیون نزدیک شم، چگونگی اش برایم اهمیت داشته است. به هرحال خوشحالم این سریال از آی فیلم پخش می شود. من سریال ساخت ایران را  دوست دارم، یکسری از مردم موفق نشدند که این سریال را ببینند، گروه علاقه مند دیگری  با دقت کمتری دیدند ، چون در شبکه نمایش خانگی به صورت منظم توزیع نشد. در حال حاضر خوشحالم که این سریال از شبکه IFILM پخش می شود و مردم می توانند آن را مرتب ببیند.

 

*خیلی از سوپراستارها اعتقاد دارند که حضور در تلویزیون به شکوه سینمایی و ارزش های یک بازیگر  لطمه می زند .

من اعتقادم این است هر کاری را اگر به جا انجام بدهی   نه تنها چیزی از تو کم نمی کند بلکه کمک کننده هم خواهد بود.  اما سریالی نبوده که من ببینیم و بگویم ای کاش در آن بازی می کردم .

 

*حضور در سریال های تلویزیونی را با چه شرایطی می پذیرید ؟

 سریال سازهایی هستند  که مختصات این مدیوم را می شناسند و کارهایشان را دوست دارم اگر پیشنهادی از این عزیزان داشته باشم راجع آن فکر میکنم. البته اگر فیلمنامه اش را دوست داشته باشم کار خواهم کرد .

 

*فکر نمی کنم تا به حال فیلم های شما از تلویزیون پخش شده باشد...

 هیچکدام از فیلمهای من تا کنون از صدا و سیما پخش نشده است ، اگر هم پخش شده من حضور ذهن ندارم و خاطرم نیست.

 

*یعنی پخش سریال ساخت ایران از Ifilm  نخستین انعکاس فعالیت شما به عنوان بازیگر از مدیوم تلویزیون است ؟

البته دوبار حضور تلویزیونی داشتم ، یکبار در لحظه سال تحویل بود و یکبار هم در شب شیشه ای. 

 

*فکر کنم بازخوردهای خوبی داشت و جزء پر بیینده ترین ها بود...

 شب شیشه ای که در آن حضور داشتم  پر بیننده ترین برنامه این مجموعه  بود با چهارصد و هشتادو پنج هزار پیامکی که دریافت کرد. طبیعتا پخش سریال ساخت ایران توسط آی فیلم مرا خوشحال می کند و  به قولی آشتی کنان صدا و سیما با گلزار است!

 

*تفاوت  تجربه سریالی که برای شبکه نمایش خانگی بازی کردی   با حضور در فیلم های سینمایی چیست ؟

خیلی متفاوت است . تجربه عجیب و غریبی برای من بود. با آقای لطیفی کار کردن خیلی لذت بخش است . هر کس با او کار کرده این موضوع را عنوان می کند .

 

*راجع به نسل فیلمسازانی که آثارشان بازتاب بین المللی دارد مثل اصغر فرهادی چه نظری دارید ؟

آقای فرهادی یادآور لحظات شیرین  برافراشته شدن سینمای ایران در سطح جهانند. او تنها کسی است که توانسته چنین افتخار بزرگی برای سینمای ما به ارمغان بیاورد. ایشان را خیلی دوست دارم...

 

*با توجه به اینکه فعالیت موسیقیایی بخشی از دغدغه های شما به حساب می آید کمی در مورد گروه موسیقی ریزار توضیح دهید و از دورنمای فعالیت های این گروه موسیقی بگویید .

من یک بند(گروه) موسیقی دارم به اسم ریزار؛ مخفف رضا گلزار است و کنسرتی را با حضور مازیار فلاحی ،امیر تبری، سهراب پاکزاد و بابک جهانبخش ترتیب دادم. در کنسرت دوم مازیار فلاحی و  روزبه نعمت الهی حضور داشتند. نخستین کنسرت ما در اریکه ایرانیان و کنسرت دوم در برج میلاد برگزار شد ... در حال حاضر تمرینات موسیقی داریم ،در این بند درام و پرکاشن می زنم. در این دو کنسرت هم درام نواختم . در کنسرت بعدی هم اگر قرار باشد برای گروه ریزار خواننده ای را دعوت کنم ممکن است از میان سه ساز گیتار ، درام(جاز) یا پرکاشن یکی را انتخاب کنم .

 

*مازیار فلاحی و بابک جهانبخش با بند شما معرفی شدند ؟امکان دارد خواننده ای دیگری را با این بند معرفی کنی ؟

مازیار و بابک پیش از همکاری با ریزار  فعالیت های موسیقی داشته اند اما فلاحی اولین و دومین کنسرت خودش را با گروه ریزار اجرا کرده است. مازیار دوست خوبی است ، منم خیلی دوستش دارم. اگر خواننده ای را پیدا کنم و مردم استقبال می کنند، حتما از آنان دعوت خواهم کرد.

 

*فعالیت های دیگری هم دارید؟

من درکنار فعالیت بازیگری در سینما، موسیقی هم کار می کنم، در ضمن قصد دارم با در حیطه سینما با همراهی یک گروه اقتصادی که زیر نظر من فعالیت می کنند موسسه فرهنگی برای تولید آثار فرهنگی راه بیاندازم. امیدوارم اتفاقات خوبی که در این کشور در حال افتادن است شامل حال سینما هم بشود.

 

بیزنس و انواع شغل گلزار

گلزار سردمدار انواع مشاغل می باشد

مدتی یک کلوپ زیبایی ویژه مردان داشت، بعدها مدیریت رستوران انار را برعهده گرفت، سپس با یک برند مکزیکی با نام اکلیپس در تولیدات پوشاک همکاری کرد

حالا دو فروشگاه دیجیتال بنام Go sport نمایندگی فرانسه را اداره می کند و در دبی مرکز سولاریومی (برنزه کردن پوست) به نام سان پینت را دارد

شنیده ها حاکی از برج سازی و بساز بفروشی اش هم می باشد

 

از بیزنس گلزار تا دستمزد میلیاردی برای بازی در سریال عاضقانه

 

رفقای هنری ورزشی

صمیمی ترین دوست گلزار، امین حیایی است ،محمدرضا طرفدار دو آتیشه تیم بارسلونا و پرسپولیس می باشد و از ورزشکاران با علی دایی صمیمی تر است

 

تجربه تدریس

جالبه بدونید گلزار در کنکور، درس عربی و معارف را 100 زده است، در زمان دانشگاه درس معارف و دینی را تدریس می کرد و می گوید به شدت آدم مذهبی هستم

 

عکس های مرتضی پاشایی و پلزار

 

 همسر محمدرضا گلزار !

رضا گلزار 42 ساله هنوز ازدواج نکرده است

می گوید در تمام این سالها به خوبی حس کرده ام که تا چه اندازه شهرت مرا تنها کرده است، با وجود همه شایعات هنوز مجردم و نتوانستم ازدواج کنم

 

دستمزد میلیاردی + غذا

دریافت یک میلیارد تومان برای پنج ماه بازی در سریال عاشقانه سال 96 او را جز چند بازیگر گرانقیمت ایران کرده است و به طور متوسط برای هر فیلم بالای 200 میلیون تومان می گیرد

غذاهای مورد علاقه او قرمه سبزی و ماکارانی است

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار